O nás

Vášeň Pro Víno

Společnost byla založena českou sommeliérkou a jejími francouzskými kolegy, vášnivými milovníky vína a rodáky ze slavné vinařské oblasti údolí Loiry. Jejích cílem se stala touha uspokojit potřebu soukromého zákazníka a dopřát mu kvalitní a finančně férovou nabídku vína.

“Naší prvotní myšlenkou bylo dovážet butiková vína pouze z tohoto údolí (samotný vinařský kraj obsahuje víc než 80 apelací!). Ovšem protože lahodných vín existuje mnoho, začali jsme svou nabídku postupně rozšiřovat. Nyní našim zákazníkům můžeme nabídnout přes 150 druhů vín z celkem 7 zemí, vše permanentně skladem. Je pro nás velmi důležité, aby byl zachován původní koncept firmy: spolupracovat pouze s rodinnými vinařstvími, zachovat si exkluzivitu a poukázat na výjimečnost každého terroiru! 

V roce 2019 jsme na českém trhu prodali více než 40 000 lahví, což překonalo veškerá naše očekávání! Moc vám všem děkujeme!”

Vino Delikatesy je tu pro vás a postará se o :

  • Kvalitní vína za příznivé ceny
  • Personalizovaný zákaznický servis
  • Týdenní vinařské aktuality: degutace, cestování za vínem, recepty, významné osobnosti
  • Sommelérské služby a ochutnávky vína pro: firmy, svatby, teambuildingRecenze

Becky

"Víno Delikatesy má obrovský výběr špičkových vín, které osloví jak svou kvalitou, tak cenovou dostupností. Určitě zde nakoupím znovu!"

Marc

"Tým Vino Delikatesy má vynikající zákaznický servis a zajišťuje vysokou spolehlivost. Tady vždy najdu vína s perfektním poměrem ceny a kvality. Moc rádi zde nakupujeme!"

Jérôme

"Vína jsou opravdu výborná a odpovídají mým potřebám! Vřele doporučuji."