Naše vína vybíráme pro vás s velkou péčí a s celým týmem. Pravidelně dostáváme vzorky od vinařů, kteří se chtějí podílet na vytváření jedinečné nabídky a tímto zároveň nabídnout naším milovníkům vína opravdová vinná dobrodružství.

Víno Delikatesy představuje více než 50 vinařů z celkem 7 zemí.

Hledáme především kvalitu za slušnou cenu, která naším zákazníkům umožňuje objevit skutečné perly. Některá jména (apelace) jsou módní, jako jsou například Chablis, Champagne atd., ale některá jsou stále podceňována: Minervois, Saint Chinian... Naší úlohou je tedy pokrýt a nabídnout vína také z těchto zákoutí malých vinařství (našich šest nejmenších vinařství má rozlohu pouhých 6 hektarů!) .

Nezastavujeme se však jen u francouzských hranic. Objevujeme také nejtypičtější vinné skvosty ze Starého a Nového světa.

Příkladem takového vinného skvostu z Nového světa jsou argentinská vína z odrůdy Bonarda. I přestože je méně známá a byla zastíněna odrůdou Malbec, bezesporu nám dost chutná a má velký potenciál!

Od našeho vzniku v roce 2017 jsme prodali více než 100 000 lahví a naši zákazníci nás ohodnotili jako společnost se silným růstem a velmi kvalitním servisem. Ještě jednou vám moc děkujeme!

Nyní přesvědčte se sami, vyzkoušejte naše vína a věříme, že nebudete zklamáni!